Najdete nás na Facebooku

tel: 602 664 008

Proč nad pec

Pohodový styl za pohodovou cenu

Těšte se na pohodlně zařízené pokoje, které dýchají svou vlastní atmosférou. Chystáte se do Pacova a máte chuť na něco domáčtějšího, než je hotel nebo obyčejná ubytovna? Věříme, že Vám náš mini penzion během návštěvy Pacova zpříjemní pobyt, ať už zůstanete na jednu noc, nebo hledáte ubytování dlouhodobější.

Spěte hned nad pizzerií

Myšlenka pojmenovat ubytování „Nad pecí“ vznikla, protože pokoje se nacházejí nad pizzerií právě v místech, kde se ve dřevem vytápěné peci peče pizza.

Co na to Pacov?

Představte si, jak příjíždíte do Pacova a už z dálky vás vítá dvojice věží zdejších dominant. Jejich kouzlo nepomine ani v jejich těsné blízkosti při pohledu z náměstí Svobody. Můžete obdivovat například dílo Antonína Sovy, Jana Autengrubera nebo expozici věnovanou historii v pacovském muzeu.

Doporučujeme procházku zámeckým parkem s dřevěnými sochami, vytvořenými v průběhu dnes již tradičního vícežánrového festivalu Pacovský poledník. Jeho název se opírá o Pacovem procházející 15. poledník východní délky.

Na webu informačního centra a Zámku Pacov najdete mnoho dalších podrobností o kultuře, turistice nebo cyklotrasách včetně konkrétních tipů na výlety.

Recepce (pizzerie)

dnes: zavřeno

celý týden

Mapa Pacov-Pelhřimov-Tábor

Navštivte naše prostory

Ubytování Nad pecí: TADY JSTE
levné ubytování na pacovském náměstí
Hejlis bar&salon
večerní koktejlový bar, prostor pro srazy, setkání a svatby
Šrot Garden
letní zahrada, „hospoda“ pod širým nebem
Restaurace a pizzerie Na náměstí
pizza z pece na dřevo a šťavnaté steaky v restauraci a pizzerii s 10letou tradicí
Rozcestník